Info SK

Vážení zákazníku,  pokud jste registrován na Slovensku jako plátce DPH, a dodáváme vám zboží na Slovensko, účtujeme zboží i dopravné se sazbou DPH nula procent. Pokud při tvorbě objednávky zadáte  současně tři podmínky : 1 místo dodání Slovenská republika  2 Vyplníte korektní DIČ 3. Potvrdíte zaškrtnutím volbu "Jsem ve své zemí plátce DPH"  - bude po přijetí objednávky provedena kontrola v Evropském registru a sazba DPH nastavena na nula procent. Faktury jsou odesílány v měně EURO a doručující dopravce vybírá dobírku v měně EURO. Pokud si budete přát provést úhradu předem, bude vám vystavena zálohová faktura v měně EURO. Pro zobrazení cen v měně EURO klikněte v pravém horním rohu na možnost EURO, nebo v košíku zaškrtněte jako místo dodání Slovenská republika.

Pro dopravu balíkových zásilek do 30 kg a pravidelného tvaru max. rozměrů 1,2 x 0,6  x 0,6 metru používáme dopravní službu PPL (DHL)

Pro paletové, těžké a nadrozměrné zásilky - například kamna, kotle, velká zahradní technika, žebříky, používáme dopravní službu TOPTRANS. 

Kontaktní formulář

Neváhejte a kontaktujte nás!

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Proč nakupovat u nás