Info ČR

Osobní odběry a doručování

Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout v centrále naší společnosti v Chudimi. Při tvorbě objednávky volte dodací podmínku Osobní odběr Palackého 74 Chrudim. Můžete přebírat malé balíky i těžké a rozměrné zboží. Vysokozdvižný vozík a další mechanizace je k dispozici v pracovní době v pondělí až pátek, v sobotu pouze po předchozí dohodě. Platit můžete hotově nebo platební kartou.

K osobnímu odběru mimo naši centrálu můžete využít některé z partnerských míst PPL Partner, služba Parcelshop. V tom případě volte při tvorbě objednávky dodací podmínku CZ PPL Parcelshop .

Vyskakovací okno vám nabídne vepsat název města, nebo PSČ. U každého odběrního místa je zobrazena adresa, telefonní kontakt, odkaz na mapu a otvírací doba. Tato služba je určena pro klasické balíky do hmotnosti 30 kg a maximální délky 2 metry, pokud splňuji i další podmínky přepravce.  Nelze ji použít pro paletové a nadrozměrné zásilky.

Odběrní místa jsou téměř ve všech větších městech po celé republice a tato síť je neustále rozšiřována. Většina odběrních míst je otevřená i v sobotu. Větší města jsou členěna ještě podle čtvrtí, takže můžete volit z více možností. Do takto zvoleného odběrního místa vám zboží doručíme a tam je po doručení ještě deset dnů uloženo - vyzvednout můžete podle otevírací doby a vašich časových možností. Informace o službě PPL PARTNER naleznete na tomto PPL odkazu

Pokud zvolíte dodací podmínku Česko PPL balík do 30 kg potom zboží odesíláme klasicky na doručení na vaši adresu. Pokud si přejete zboží fakturovat na jiné místo než je dodací adresa, zaškrtněte a vyplňte před odesláním "Chci fakturovat na jinou adresu". Expediční emaily jsou rozesílány robotem v den odeslán po sedmnácté hodině, následující pracovní den vás doručující řidič kontaktuje telefonicky pro upřesnění času předání na vaší adrese. Dobírky lze platit hotově, nebo platební kartou.

Na Vaše četné návrhy jsme možnosti dopravy rozšířili o Českou poštu.  Můžete volit službu BALÍK DO RUKY  – to je klasické doručení do domácnosti i firmy s možností platit dobírku hotově i kartou. Hmotnost zásilky je max. 50 kg a rozměry balíku dle podmínek pošty.  Další služba je BALÍK NA POŠTU – zásilka je doručena na Vámi udanou poštu, kde ji můžete do deseti dnů vyzvednout a případnou dobírku platit hotově i kartou. U této služby je max. hmotnost balíku 30 kg . Další volbou je služba BALÍK NA BALÍKOVNU - funguje na větších poštách a má konfotnější odbavení, lze použít pro balíky do 20 Kg, malých rozměrů a pravidelného tvatu. Obchodní podmínky České pošty jsou ZDE.

Česká pošta využívá jako balíkovnu nově i Alza boxy. Doručení do Alza boxu je limitováno rozměry 50 x 50 x50 , platba kartou před vyzvednutím a uloženo je pouze 2 dny.

Pro paletové a těžké zásilky - například kamna, velká zahradní technika, žebříky atd. používáme dopravní službu Toptrans. Platit lze dobírku při doručení, nebo předem zálohovou fakturou.

Informace o dopravě a účtování DPH na Slovensko naleznete ZDE

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Proč nakupovat u nás