Společnost BAŤACZ s.r.o. internetový obchod nářadí žebříky měřidla železářství

Vás vítá ve svém iternetovém obchodě.

Společnost BAŤACZ s.r.o. je ryze česká výrobní a obchodní firma rodinného typu bez zahraniční majetkové účasti. Jako fyzická osoba jsme zahájili výrobní činnost zámečnictví v roce 1991. V počátcích jsme se soustředili na nářadí a potřeby pro stavební řemesla, následně i na strojírenství, které je naší původní profesí a specializací. Z potřeb trhu vznikla i naše obchodní divize:  velkoobchod nabízí nářadí a žebříky předních českých výrobců i zboží z dovozu,  maloobchod v Chrudimi je zaměřen na širokosortimentní železářství a internetový obchod nabízí nářadí, žebříky, elektrocentrály a měřidla za příznivé ceny s dodáním až do domu.  Naše krédo je osobní přístup k zákazníkům a  korektní vztahy s dodavateli i zaměstnanci.

Můžete navštívit též náš druhý eshop zahrada-naradi.cz

Akce Narex 2018

pečeť prodejce narexZnačka Narex je pro většinu firem i řemeslníků symbolem vynikající kvality a dovednosti českých techniků a dělníků. Za 27 let spolupráce společností NAREX a BAŤACZ jsme vybavili elektrickým nářadím desetitisíce firem i kutilů. V akci nabízíme zvýhodněné ceny i dárky. 

zobrazit aktualitu

 

Vážení zákazníci, pokud nenaleznete na našich stránkách informace, které hledáte, neváhejte kontaktovat naše klientské centrum nebo zákaznickou telefonní linku 469 638 802