Garland Remus 4+ sestava nábytku z hliníku (1x stůl Frankie + 4x pol. křeslo Raul Basic) Remus4

Naše cena včetně DPH:
7999 Kč
 
(311,31 €)
 
Běžná cena:
7999 Kč
 
Ks
 
 • Kód položky:
  Remus4_garl
 • EAN:
   
 • Jednotka:
  Ks
 • Výrobce:
  Garland - nábytek
 • Záruka:
  24
 • Dodací lhůta:
  Dočasně nedostupné
Garland Remus 4+ sestava nábytku z hliníku (1x stůl Frankie + 4x pol. křeslo Raul Basic) Remus4
 
Garland - nábytek
Remus 4+ - sedací sestava (1x stůl Frankie + 4x pol. křeslo Raul Basic)
Pohodlnou volbu polohy při posezení nabízí moderní sedací sestava Remus se 4 polohovatelnými křesly s pevným hliníkovým rámem a textilanem 1x1 v kombinaci s moderním stolem s deskou ze zatmaveného skla.


Zahradní set se skládá z:
• 4x pol. křeslo Raul Basic
• 1x stůl Frankie


Poznámka: sestava jde volně kombinovat s dalšími prvky z programu značky Creador, které lze zakoupit i jednotlivě.
Materiál:
Lehoučký jako vánek, přesto pevný a téměř bezúdržbový je moderní hliníkový nábytek s textilenem. Textilen se používá v opěrné a sedací části nábytku a zajišťuje maximální pohodlí při posezení. Kvalita svárů a profilů s dostatečnou tloušťkou, vynikající povrchová úprava, vysoká kvalita textilenu v základním provedení 1x1 umožňuje maximální využití nábytku v interiéru i exteriéru téměř bez údržby.Čištění a údržba hliníkového nábytku 
Hliník
Pro čištění nábytku z hliníku postačí opláchnutí čistou vodou, v případě většího znečištění stačí použít měkkou houbičku nebo kartáček v kombinaci s mýdlovou vodou. Abyste zabránili vzniku vápenatých usazenin nebo skvrn, doporučujeme po každém vyčištění utřít povrch suchým hadříkem. Nepoužívejte žádné abraziva, agresivní chemikálie jako aceton (odlakovač na nehty), čisticí prostředky na bázi chlóru a ostré předměty. Drobné oděrky není nutné speciálně ošetřovat, protože hliníková kostra nerezaví.
U skleněných desek stolu je možno používat běžné přípravky na skleněné povrchy, u kompozitových a dalších desek stačí použít vodu, popř. vodu s mýdlem a houbičku nebo měkčí kartáč. 
Textilen
Materiál čistěte teplou vodou popřípadě teplou vodou s mýdlem. Na čištění použijte houbičku nebo kartáč s jemnějším vlasem. Abyste zabránili vzniku skvrn (třeba po mýdlu) je dobré po vyčištění umýt povrch čistou vodou a nechat uschnout. Nepoužívejte agresivní chemické látky (aceton, čisticí prostředky na bázi chlóru atp.) a ostré předměty. Dále se prosím vyhněte užití napařovacích přístrojů, které by mohly tkaninu poškodit vlivem nadměrného tepla.
 
 

Položky označené Povinné položky jsou povinné.